Veflexioz hangi alanlarda faaliyet gösterir

Distribütörlük

Yurt dışından getirdiğimiz fleksible baskı sektöründe kullanılan sarf ürünler dışında müşterinin ihtiyacına uygun olarak flekso baskı, tifdruk, coextruder ve laminasyon makineleri getirmekteyiz. Ayrıca, flexible sektöründe bir süredir var olan baskı ünitelerindeki mürekkep sızdırma veya sık bıçak değişimine karşın çözüm sunuyoruz. Avrupa’daki birçok firmanın tercihi olan yeni nesil sarf tedarik ürünleri ile artık Türkiye’deyiz. Temsilciliğini yaptığımız yeni nesil Rakle/ Sıyırma bıçağı ve Contalarımızın aşınma ve ısıya karşı olağanüstü dayanıklılık, güçlü memory effect etkisi, kendi kendini yağlama ve yeniden kullanılabilirlik, makine verimliliğinin artması ve maliyetlerin %70’e kadar azalması gibi özellikleri bulunmaktadır.

ilgili PDF dosyası ektedir –>

 

 

 

 

 

 

2018 yılından beri Distribütör olarak başlamış olduğumuz çevreye duyarlı ve emisyon-gazların geri dönüşümden elde edilen Moleküler sayesinde ekonomik anlamda da Şirketlere ve Ülkeye geri kazanım sağlayan Kazan dairelerin hizmetlerini Siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bu ve diğer konular hakkında bizlere mutlaka danışmanızı ve ulaşmanızı rica ederiz. Lütfen tüm soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz yada info@veflexioz.com
adresine e-mail gönderiniz.

  • Bunlar için gerekli olan bilgiler ve detaylar (PDF Dosya)
  • Yeni Teknoloji – PDF Dosya
  • Artık Hava Temizleme Tesisi’nin Enerji Santrali olarak Kullanılması – PDF Dosya
  • Emisyon Kar’a nasıl Dönüştürülür – PDF Dosya
  • Baskı Süreçleri sonrası Çözücülerin Geri Kazanılması ve Enerji Maliyetlerinin Düşürülmesi – PDF Dosya
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Veflexioz – Tüm Hakları Saklıdır.
MAKİNALARIMIZ
HAKKIMIZDA

Veflexioz, üretim danışmanlığı, ithalat – ihracat, makina tedariği ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Tasarım & Kurulum
WordPress Destek

Image module