Veflexioz hangi alanlarda faaliyet gösterir

Biz Kimiz?

1989 yılında Flekso Baskı Ustası olarak İsviçre’de mesleğine başlayıp 4, 6, 8 Renk Flekso Baskı Makinelerinde çalışarak ve 2010 yılında Veflexioz adı ile ticari yaşamına devam eden şirketimiz, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Flekso baskı makine satın alma konusunda çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Veflexioz, Flekso Baskı makine tedariği, üretim danışmanlığı, deneyimli Ekibiz ile revizyon ve renovasyonu konusunda’da Hizmet veren, danışmanlık olarak belli Lojistik firmaları ile ithalat ve ihracatı konularında mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetindedir. Öncelikli olarak ülkemizdeki ambalaj baskı teknolojilerinin geliştirilmesi konusunda önemli çalışmalarda bulunan şirketimiz, Flekso Baskı, Coextruder (ekstrüzyon), laminasyon ve kesim makineler konusunda ambalaj üreticilerine danışmanlık, planlama, satış ve satış sonrası destek konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Flekso Baskı, Coextruder, Rotogravür, Laminasyon tarzı Makinelerin ve bunlara bağlı olan tüm gerekli üretim Ekipmanların ikinci el tedarikinde Müşterilerimizin karşılaşacağı tüm sorunlarının A-Z ye kadar çözüme sağlamaktayız, bu nedenle Müşterilerimizle beraber Makine Projelerine veya Parkurlarını yerinde ve genelde çalışır halde gösterip Risk Analizleri çıkarıp gerekliyse gerekli Projeleri birlikte inceleyerek soru ve sorunları bertaraf etmiş oluruz.

Yine bünyemizde var olan Veflexioz deneyimli Ekibiz ile birlikte Organize olarak, Projelerini okuyarak ve takip ederek her türlü Makine Söküm ve Kurulum gibi tüm işlemleri, Siz değerli müşterilerimize memnuniyetle yapmaktayız. Biz hazırız peki ya siz?

Lütfen tüm soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz yada info@veflexioz.com adresine e-mail gönderiniz.

Image
Vedat Güneş
Genel Müdür/Şirket sahibi
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Elekrik/Elekronik Mühendisi
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik ve Kaynak Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Yardımcı Mekanik

2018 yılından beri Distribütör olarak başlamış olduğumuz çevreye duyarlı ve emisyon-gazların geri dönüşümden elde edilen Moleküler sayesinde ekonomik anlamda da Şirketlere ve Ülkeye geri kazanım sağlayan Kazan dairelerin hizmetlerini Siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bu ve diğer konular hakkında bizlere mutlaka danışmanızı ve ulaşmanızı rica ederiz.

Bunlar için gerekli olan bilgiler ve detaylar (PDF dosya)

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Veflexioz – Tüm Hakları Saklıdır.
MAKİNALARIMIZ
HAKKIMIZDA

Veflexioz, üretim danışmanlığı, ithalat – ihracat, makina tedariği ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Tasarım & Kurulum
WordPress Destek

Image module