Veflexioz hangi alanlarda faaliyet gösterir

Biz Kimiz?

1989 yılında İsviçre’de Flekso Baskı Ustası olarak kariyerime başladım ve 4, 6, 8 renkli Flekso Baskı Makinelerinde eğitim aldım. Sonrasında, 19 yıl boyunca Avrupa’nın çeşitli flekso baskı firmalarında ustabaşı ve yönetici olarak görev yaptım. 2010 yılında ise Veflexioz adıyla ticari hayatıma devam etmeye karar verdim.

Veflexioz, 2010 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki müşterilere Flekso baskı makine satın alma konusunda kapsamlı çözümler sunan bir şirkettir. Flekso Baskı makine tedariği ve üretim danışmanlığının yanı sıra, deneyimli ekibimizle birlikte servis ve modernizasyon hizmetleri de sağlamaktayız.

Veflexioz, lojistik firmalarıyla işbirliği yaparak ithalat ve ihracat konularında müşterilere çözümler sunmaktadır. Danışmanlık hizmetimiz, mevcut ve potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır.

Şirketimiz, özellikle ülkemizdeki ambalaj baskı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanarak önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Flekso Baskı, Rotagravür, Coextruder (ekstrüzyon), laminasyon ve kesim makineleri konusunda ambalaj üreticilerine danışmanlık, planlama, satış ve satış sonrası destek konularında çalışmalarımız devam etmektedir

Flekso Baskı, Coextruder, Rotogravür, Laminasyon tarzı Makinelerin ve bunlara bağlı olan tüm gerekli üretim Ekipmanların ikinci el tedarikinde Müşterilerimizin karşılaşacağı tüm sorunlarının A-Z ye kadar çözüme sağlamaktayız, bu nedenle Müşterilerimizle beraber Makine Projelerine veya Parkurlarını yerinde ve genelde çalışır halde gösterip Risk Analizleri çıkarıp gerekliyse gerekli Projeleri birlikte inceleyerek soru ve sorunları bertaraf etmiş oluruz.

Yine bünyemizde var olan Veflexioz deneyimli Ekibimiz ile birlikte Organize olarak, Projelerini okuyarak ve takip ederek her türlü Makine Söküm ve Kurulum gibi tüm işlemleri, Siz değerli müşterilerimize memnuniyetle yapmaktayız. Biz hazırız peki ya siz?

Lütfen tüm soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz yada info@veflexioz.com adresine e-mail gönderiniz.

Image
Vedat Güneş
Genel Müdür/Şirket sahibi
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Elekrik/Elekronik Mühendisi
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik ve Kaynak Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Mekanik Ustası
Image
Veflexioz Ekip Üyesi
Yardımcı Mekanik

2018 yılından beri Distribütör olarak başlamış olduğumuz çevreye duyarlı ve emisyon-gazların geri dönüşümden elde edilen Moleküler sayesinde ekonomik anlamda da Şirketlere ve Ülkeye geri kazanım sağlayan Kazan dairelerin hizmetlerini Siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bu ve diğer konular hakkında bizlere mutlaka danışmanızı ve ulaşmanızı rica ederiz.

Bunlar için gerekli olan bilgiler ve detaylar (PDF dosya)

Ayrıca 2023 yılında bünyemize yeni katmış olduğumuz Sızdırmazlık Contaları ve Rakle bıçakları ile Flexible matbaa sektörüne çözümler sunmaktayız.  ilgili dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.–>

Sızdırmazlık Conta ve Rakle bıçakları (PDF dosya için tıklayınız.)
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Veflexioz – Tüm Hakları Saklıdır.
MAKİNALARIMIZ
HAKKIMIZDA

Veflexioz, üretim danışmanlığı, ithalat – ihracat, makina tedariği ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Tasarım & Kurulum
WordPress Destek

Image module